Rekomendowane odmiany kosmetyków w Polsce

Rekomendowane odmiany kosmetyków w Polsce

Tak samo jak kobiety z innych krajów, również Polki używają wielu różnorodnych środków. Ich typ uzależniony jest od wymagań skóry oraz od typu urody. Nie wszystkie kobiety zresztą czują potrzebę stosowania wielu kosmetyków, wiele z nich minimalizuje preparaty do makijażu dążąc do naturalnego wyglądu.


Z drugiej strony kobiety takie wykorzystują na przykład znany krem do twarzy, maseczki czy balsamy w trosce o wygląd skóry. Kosmetyki mogą być także przydatne przy rozmaitych dolegliwościach skóry, na przykład w przypadku wystąpienia trądziku w łagodnej postaci. Trzeba pamiętać jednak, że ostry i uporczywy trądzik zawsze wymaga konsultacji z lekarzem specjalistą. Obecnie firm produkujących kosmetyki jest coraz więcej i czasami nie wiadomo, na co się zdecydować. Jednym z podstawowych kryteriów jest jednak koszt produktu. Istnieją na szczęście zakłady produkujące dobrej jakości, ale stosunkowo tanie kosmetyki do pielęgnacji i makijażu.

Kosmetyki polskie

k
Napisał: mixtureusa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Duża liczba pań nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielu polskich kosmetyków używa w życiu codziennym. Nierzadko bowiem nazwa marki na to nie wskazuje, jak to jest przykładowo w przypadku kosmetykówx. Wiele kosmetyków z Polski jakością nie odbiega od zagranicznych produktów, z tego powodu są godne wypróbowania i polecenia. Bardzo ważną polską firmą kosmetyczną jest Ziaja. Wielką popularność zdobyły w ostatnim czasie produkty tej marki, przede wszystkim z uwagi na swoją niezawodność oraz niezbyt wysokie ceny. Ponadto dostępne są także wysokiej jakości kosmetyki do makijażu polskich firm. Na przykład polski tusz do rzęs

Dla alergików

Obecnie często występującym problemem są rozmaite uczulenia. Dlatego także producenci kosmetyków uwzględniają to w składzie wytwarzanych środków tak, aby nadawały się dla wrażliwej skóry i nie powodowały uczuleń. Do takich firm niewątpliwie zalicza się marka. Produkty te znane i rozpoznawalne są przede wszystkim po tym, że nie mają zapachu. Dzięki niezastosowaniu środków zapachowych często udaje się uzyskać środek dobry dla alergików. Poza tym kosmetyki tej marki znane są ze swojej wydajności i efektywności na przykład w walce z niedoskonałościami skóry.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-20 11:49:22
Tagi: makijaż, kosmetyki, uroda, alergie, dermatolog